OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Stěhování bez dřiny a velkých nákladů

Určitě každý někdy zažil stěhování Praha, buď kvůli ošklivému rozchodu či rozvodu, stěhování za novou prací, stěhování od rodičů nebo koupí vysněného rodinného domu nebo bytu. Ať je už důvod jakýkoliv, je důležité se na tuto událost pečlivě připravit. Pro každého se stěhování zdá mnohem snazší, než ve skutečnosti je, ale opak je pravdou.

Nejsnadnější je určitě stěhování do již kompletně vybaveného domu či bytu ke svému příteli nebo přítelkyně. V tomto kroku se jedná pouze o přestěhování pár osobních věcí, menšího nábytku a elektroniky. Ve svém původním domově o velikosti 30m2 se rozhlédněte. V prvním kroku si řeknete, že toho moc nemáte, ale při balení dojdete k opačnému závěru.

Proto je důležité na začátku stěhování v Praze si vše zkontrolovat, zda máte dostatek krabit, pytlů, přepravek a další nutné pomůcky pro stěhování. Pokud chcete mít své věci nepoškozené a především funkční. Zvažte, jestli na to Vaše síly stačí, pokud ne, bylo by lepší si pozvat stěhovací firmu. Zabalte vše do krabic a přepravek a stěhovací firmy to odvezou za Vás. Ceny stěhovacích firem nejsou tak vysoké a převážně ušetří plno Vašeho času.

Jsou, ale i případy, že se stěhujete ze svého starého bytu do nového a potřebujete přestěhovat nejen svoje osobní věci, ale i skříně. V tomto kroku je stěhovací firma na místě, tedy pokud nemáte dobrého kamaráda s velkou dodávkou.