OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Reference

Kde jiní selhali, my najdeme řešení. Ukončení problémů a obnovení Vaší spokojenosti, to je pro nás důležité. Speciální práce jako vyhledávání úniku vody z potrubí a bezvýkopové opravy provádíme po celé ČR a SR!

ico

Čištění ucpaného kuchyňského dřezu - Jílové u Prahy

I rutinní čištění odpadu je pokaždé jiné. Po příjezdu do Jílové u Prahy nám majitel rodinného domu ukázal kusy tuků odsátých z odpadního potrubí domácím vysavačem. Takto velké kusy blízko sifonu naznačily velký problém, který se majitel snažil již dříve řešit horkou vodou, louhem a krtkem. Po bližší obhlídce zahrady jsme zjistili, že dům nemá revizní šachtu. Jediný možný vstup do ucpaného potrubí byl z kuchyně. DN40 neposkytoval příliš prostoru pro výkonné rotační hlavy připevněné ke konci čistí…

Pokračovat

Čištění dešťové vpusti - Zličín

ico

Frézování patních kolen v Praze 9 - Horních Počernicích

Na základě kamerových prohlídek, kde byla zjištěna špatná průchodnost patních kanalizačních kolen, jsme provedli frézování a obnovení průměru potrubí kanalizace.

ico

Čištění dešťových svodů - Čelákovice

ico

Jádrové vrtání v okrese Jičín

Pro zákazníka v Nové Páce jsme pomoci zařízení REMS vyvrtáli dva otvory o průměru 12cm pro odsávání par z kuchyně. Omezený přistup k zateplené stěně byl možný pouze z venku. Požadavek zákazníka byl na maximální možnou čistotu řezu otvoru v pálených cihlách z důvodu nové fasády a nově realizované kuchyně.