OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Reference

Kde jiní selhali, my najdeme řešení. Ukončení problémů a obnovení Vaší spokojenosti, to je pro nás důležité. Speciální práce jako vyhledávání úniku vody z potrubí a bezvýkopové opravy provádíme po celé ČR a SR!

ico

Villa Porcellana - Praha 8 Chabry

Veškeré instalatérské a topenářské práce v 19 bytech + nebytových prostorech

ico

Ztráta vody z bazénu - Kladno

Zákazníkovi se ztrácela voda z bazénu. Před naším příjezdem k místu havárie jsme se zákazníkem telefonicky prodiskutovali všechny známé skutečnosti. Sdělil nám i vyjádření bazénáře, podle kterého se jednalo o změknutí a porušení hadic vlivem chlorových tablet dávaných do skimru.

ico

Diagnostika úniku vody z potrubí - Nový Jičín

Majitel rodinného domu se na nás obrátil s žádostí o přesnou diagnostiku úniku vody z potrubí rozvodu ÚT vedeného v podlaze v přízemí domu. Podle vyjádření majitele, předchozí šetření instalatérů vyloučilo únik mimo dům.

ico

Jadrové vrtání pro SVJ - Praha Koloděje

Pro společenství vlastníků bytových jednotek v Praze Kolodějích jsme pomoci zařízení REMS vyvrtáli vrty o průměru 35mm v celkové délce 9 metrů. Vrtali jsme do železobetonového schodiště.

ico

Průplach podlahového topení okres Praha-západ

Byli jsme požádání o průplach podlahového topení v novostavbě v Nučicích u Prahy (před 6 lety instalováno 9 okruhů, rozdělovač IVAR). Majitel nabyl podezření, že firma při spuštění topení průplach neprovedla.

Pokračovat