OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Reference

Kde jiní selhali, my najdeme řešení. Ukončení problémů a obnovení Vaší spokojenosti, to je pro nás důležité. Speciální práce jako vyhledávání úniku vody z potrubí a bezvýkopové opravy provádíme po celé ČR a SR!

ico

Oprava potrubí centrálního vysavače

Zákazník se na nás obrátil s problémem ztráty sacího výkonu instalovaného centrálního vysavače. Provedli jsme kamerovou kontrolu plastových rozvodů, při které jsme narazili na provrtané potrubí, kterým se do systému nasával čistý vzduch.

Pokračovat
ico

Havarijní servis - Praha východ

Havarijní čištění kanalizace s kamerovou prohlídkou. Na naše doporučení jsme zákazníkovi realizovali kompletni opravu prasklého potrubí bezvýkopovou technologií a to již následující den po nahlášení havárie.

ico

Topenářské práce - IKEA Praha-Zličín

Pro nábytkářskou společnost IKEA, konkrétně pro prodejnu v Avion shopping parku na Zličíně, jsme realizovali topenářské práce.

ico

Bezvýkopová oprava veřejného plaveckého bazénu - Plzeň

Bezvýkopová oprava přívodního bazénového potrubí.

ico

Montáž centrálního vysavače - Nové Jirny

V rodinném domě jsme provedli instalaci centrálního vysavače značky Husky. Během návrhu projektu, jsme majitelům poradili s rozvržením kombinovaných štěrbinových zásuvek na zeď s hadicovým vstupem. Při finální realizaci potrubních rozvodů ve zdi byla použita dodatečná štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky.