OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

O nás

Kde jiní selhali, my najdeme řešení. Ukončení problémů a obnovení Vaší spokojenosti, to je pro nás důležité. Speciální práce jako vyhledávání úniku vody z potrubí a bezvýkopové opravy provádíme po celé ČR a SR!

Jsme malá rodinná firma a od našeho založení v roce 1996 se zaměřujeme na dodávku a montáž v oblasti instalatérství, topenářství, vyhledávání úniku vody z potrubí, strojního čištění a frézování odpadů a kanalizace, čištění kanalizace tlakovou vodou, kontroly kanalizace pomocí kamery vč. záznamu. Naší hlavní doménou jsou rodinné domy, novostavby, středně velké objekty a rekonstrukce.

V čem jsme jiní

Poskytujeme komplexní instalatérské a topenářské služby včetně vypracování cenové nabídky, objednání a dodávky materiálu až po celkovou kompletaci zařizovacích předmětů. Se zákazníkem řešíme zakázku od projektů, poradíme a většinou i vymyslíme co nejlepší variantu pro maximální spokojenost zákazníka.

Kvalitní a profesionální vybavení a letité zkušenosti v oboru nám pomáhají zaručit dokonalou a rychlou službu.Jsme schopni zajistit související profese: zedníky, elektrikáře, kominíky atd.

Naše práce je pro nás veliký koníček a stále nás baví! Proto se snažíme zdokonalovat a vymýšlet nové a nové činnosti v oblasti instalatérsví pro uspokojení potřeb zákazníka. Ke klasické instalateřině a topenařině jsme si pořídili tlakovou jednotku pro dokonalejší čištění kanalizace, která je napevno zabudovaná v dodávkovém voze Iveco, nové kamery pro revize kanalizace kamerou, detektory na vyhledávání úniku vody z potrubí pro lokalizaci závady na potrubí bez nutnosti kopání naslepo stylem pokus-omyl, proplachovací kompresor na pročištění podlahového topení, které málo topí,  velikou vrtačku pro bezotřesové jádrové vrtání zdiva, betunu a železobetonu

Velká novinka v naší činnosti je provádění  bezvýkopové opravy kanalizace jak u starých domů, tak i bazénářského potrubí!