OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Bezvýkopové opravy bazénů

Speciální práce jako vyhledávání úniku a ztrát vody z bazénu provádíme po celé ČR a SR! Bezvýkopové opravy bazénového potrubí moderní metodou epros DrainLiner a epros Drainpacker. Hlavním přínosem této technologie je odstranění nákladných výkopových prací a značná redukce času opravy, jelikož práce jsou provedeny v jeden den!

Pomalu začíná letní sezona a majitelé venkovních bazénů (a převážně jejich děti) se jistě moc těší na první koupání! Bohužel nás letos opět potrápila dlouhá a studená zima, při které trpí hlavně bazénové potrubí a hadice jezírek.
Ve vysokých mrazech bazénové potrubí praská, ztrácí svoji těsnost a jeho oprava je velmi náročná jak finančně, tak i časově. Naštěstí díky lokalizaci místa závady na potrubí a následnému provedení opravy bazénu bezvýkopovou metodou (bez nutnosti kopání) je možné bazén používat již jeden den po opravě. Pomocí krátké sanační vložky opravujeme i potrubí jezírek a hadice bazénového systému porušené chlórem, dávaným v tabletách do skineru. V případě dalších informací o této metodě nás neváhejte kontaktovat.

"Celý rok ke mně chodil jeden bazénář a celou dobu se snažil nalézt příčinu klesající hladiny.
Vy jste přišel a za čtyři hodiny jsem měl lokalizované místo a bezvýkopově opravenou netěsnost."
- spokojený zákazník
Bezvýkopové opravy bazénového potrubi