OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Technologie BCG

V poslední době jsme se začali hodně zajímat netěsností potrubí. Je to častý problém jak u starších domů a bytů, tak bohužel i u novostaveb. Proto jsme začali aplikovat kapalné zatěsňovací a čistící prostředky BCG vhodné k zatěsnění potrubí, topení, vody, plynu, kotle a kanalizace. Je to velmi jednoduché – BCG těsnící kapalina se načerpá do netěsného systému, BCG sám najde místo, které prosakuje a trvale ho zevnitř utěsní! Netěsnost = minulost!

Technologie BCG je zvláště vhodná pro:

  • zatěsňování a čištění kotlů
  • zatěsňování a čištění rozvodů topení, pitné vody, odpadů a kanalizace chemickou cestou
  • vytěsňování plochých střech
  • zatěsňování bazénů a nádrží
  • ochrana proti korozi a mrazu
  • oprava netěsnosti kanalizace
  • oprava plastové kanalizace

Používáme následující kapalné zatěsňovací prostředky:

BCG 24
Kapalný těsnící prostředek BCG 24 odstraňuje ztráty vody v topných systémech, kotlích, potrubích, radiátorech, podlahových topeních až do 30 litrů za den. BCG 24 utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG Special
Kapalný těsnící prostředek BCG Special odstraňuje ztráty vody v topných systémech, kotlích, potrubích, radiátorech, podlahových topeních až do 400 litrů za den.BCG Special utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG TD
Kapalný těsnící prostředek BCG TD odstraňuje extrémní ztráty vody v topných kotlích, systémech, rozvodech atd. Lze tak odstranit netěsnosti způsobující ztráty až 1000 litrů vody za den. BCG TD utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG 30
Kapalný těsnící prostředek BCG 30 odstraňuje ztráty vody v topných systémech, které jsou provozovány s plynovými ohřívači, až do 10 litrů za den. BCG 30 utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG 30 E
Kapalný těsnící prostředek BCG 30 E zabraňuje ztrátám vody v potrubích, radiátorech a podlahových topeních. Utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy). Vytváří elastický uzávěr netěsného místa a nechává se trvale v systému. Lze jej aplikovat na solární a zemní kolektzory. Utěsnění je trvalé a odolné vůči stárnutí.

BCG 84 / BCG 84 L / BCG 84 S
Kapalný těsnící prostředek BCG 84 odstraňuje ztráty vody v rozvodech pitné a užitkové vody. Může utěsňovat bodovou korozi, trhliny a netěsná letovaná místa v měděných a pozinkovaných rozvodech a v rozvodech z ušlechtilé oceli a plastů. Látky obsažené v BCG 84 mohou být používány v potravinářství.

BCG 10 Pool
Kapalný těsnící prostředek BCG 10 Pool zabraňuje ztrátám vody v plaveckých bazénech a nádržích. BCG 10 Pool samočinně trvale utěsňuje trhliny, póry a ostatní netěsnosti v plaveckých bazénech, vodních a jiných nádržích prostřednictvím krystalizace. Pomocí BCG 10 Pool dosáhnete u plaveckých bazénů zpevnění spár.

BCG Abfluß
Kapalný těsnící prostředek BCG Abfluß zabraňuje ztrátám vody v kanalizačních systémech uvnitř objektů. BCG Abfluß lze použít pro všechny běžné materiály (plasty, litina, jíl, beton, olovo). Lze utěsňovat netěsná místa v potrubí nebo na hrdlových spojeních. BCG Abfluß krystalizuje ve styku s okolním vzduchem. Dochází k mechanickému uzavření netěsného místa. Utěsnění pomocí BCG Abfluß je trvalé a odolné vůči stárnutí.

BCG Kanal
Urychlovač reakce BCG HC 60
Utěsňovací metoda BCG Kanal je metodou dvousložkovou. Zabraňuje ztrátám vody v kanalizačních systémech. BCG Kanal lze použít pro všechny běžné materiály (plasty, litina, jíl, beton, olovo). Lze utěsňovat netěsná místa v potrubích nebo na hrdlových spojeních. BCG Kanal se zpevňuje ve styku s urychlovačem reakce HC 60 v potrubí i mimo potrubí. Dochází k mechanickému uzavření netěsného místa. Utěsnění pomocí přípravku BCG Kanal je trvalé a odolné vůči stárnutí.
Urychlovač reakce BCG HC 60 se používá jen ve spojení s BCG Kanal. Utěsňovací metoda BCG Kanal je metodou dvousložkovou. Zabraňuje ztrátám vody v kanalizačních systémech. BCG Kanal lze použít pro všechny běžné materiály (plasty, litina, jíl, beton, olovo). Lze utěsňovat netěsná místa v potrubí nebo na hrdlových spojeních. BCG Kanal se zpevňuje ve styku s urychlovačem reakce BCG HC 60 na potrubí i mimo potrubí. Dochází k mechanickému uzavření netěsného místa.