OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Do zrekonstruované koupelny patří jedině kvalitní nábytek

Rozhodnout se, jak bude vypadat vaše zrekonstruovaná koupelna, není v dnešní nabídce koupelnových doplňků vůbec snadné. Široký výběr obkladů i dlažby v obchodních domech i koupelnových studiích, rozmanité druhy sanitárního vybavení a ještě různé druhy a styly koupelnového nábytku umožňují vytvářet nepřeberné množství variant a kombinací. Zvolit tu nejlepší není vždy úplně jednoduché a zrealizovat ji už vůbec ne. S realizací koupelny může pomoci společnost, která provádí jejich rekonstrukce. Zajistí všechny práce, které je potřeba při rekonstrukci provést a pomůže klientovi barevně doladit celou místnost a vybrat s ním všechny potřebné doplňky.

S výběrem nábytku vám pomůže zkušený architekt

Pokud se nachází váš byt nebo dům v Praze nebo v jejím okolí, je pro vás nejlepší volbou společnost Rekonstrukce bytu Praha. V Brně to může být její pobočka, společnost Rekonstrukce bytů Brno. Společnosti se věnují především rekonstrukcím bytů a bytových jader, popřípadě také interiérů rodinných domů, takže specialisty na koupelny přímo nejsou, ale při provádění částečných nebo celkových rekonstrukcí se i s koupelnou počítá a ve vzorkovnách společností je koupelnovému vybavení věnována velká část prostoru.  

Jestliže se klient rozhodne s rekonstrukcí koupelny oslovit společnost Rekonstrukce bytů Praha nebo Brno, první schůzka vždy probíhá v prostorách, kde se bude rekonstrukce realizovat. Zde si architekt s klientem ujasní, v jakém stylu by měl být návrh vytvořen. Celý proces pokračuje druhou schůzkou ve vzorkovně společnosti, kde se celý architektonický návrh doladí. Klient může provést změny podle toho, jak je on sám cítí a také s architektem provede výběr nábytku. Barevný styl a provedení je u různých výrobců odlišné, proto je dobré vždy vybrat takový, který bude kvalitní a bude odolávat vlhku z koupelny a případným cákancům vody od nepozorných a občas ne příliš šikovných dětí. Jakmile je vizualizace hotová, může po odsouhlasení celkového rozpočtu rekonstrukce dojít k samotné realizaci rekonstrukce. Pracovníci se své práci vždy věnují s maximální pečlivostí, nezanedbají nic z toho, co architekt do svého návrhu zanesl a vždy se všemi pracemi skončí v termínu, který byl stanovený v časovém harmonogramu prací.