OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Čerpací stanice Srní - nejkvalitnější pohonné hmoty na Šumavě

Čerpací stanici na Šumavě najdete nejen v obci Srní, ale i na jejích webových stránkách nebo na sociálních sítích, kde se dozvíte ty nejaktuálnější informace. Naší ctižádostí je, aby všichni naši zákazníci odjížděli z ČS Srní spokojeni a s pocitem, že o ně bylo dobře postaráno. Největší odměnou pro nás bude spokojený a s důvěrou se k nám vracející zákazník. Našim zákazníkům poskytujeme jedny z nejkvalitnějších pohonných hmot, které jsou k dostání na českém trhu.

Čerpací stanice na Šumavě

Naše čerpací stanice Vám poskytne ty nejkvalitnější služby, ať už se jedná o pohonné hmoty, vzduchovou techniku či občerstvení. Zavedeným a spolehlivým firmám z okolí nabízí čerpací stanice Srní tankování pohonných hmot na fakturu, včetně množstevních slev. Pro ostatní zákazníky chystáme zajímavý slevový program, který se taktéž příznivě promítne do cen odebíraných pohonných hmot. Uvnitř čerpací stanice je k dispozici bistro s občerstvením, bezbariérové WC i obchod s nabídkou rozličných výrobků. Po náročné cestě si můžete odpočinout v příjemném prostředí s televizním přijímačem. S námi si můžete vsadit na jistotu a kvalitu!

ČS Srní

Nejsme jen obyčejná čerpací stanice. Srní a naše ČS je místem pro každého, kdo bude potřebovat naše produkty a služby v horském kraji Šumava. Pro někoho budeme jen zastávkou pro dotankování Vašeho vozu či motocyklu, pro jiného můžeme být poslední záchranou při blikající kontrolce hladiny pohonných hmot. Úhradu za nákupy a služby je možno provádět jak v hotovosti, tak pomocí bankovních karet nebo karet CCS. Přijeďte se přesvědčit o našich kvalitách osobně. Bude pro nás ctí Vás uvítat a obsloužit při Vašich toulkách krajem a okolí ČS Šumava. Jsme tu pro Vás denně od 6:30 do 18:30 hodin.