OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Hodinový manžel provede všechny dokončovací montážní práce

Hledáte-li bydlení v centru Prahy, brzy zjistíte, že byty v nově zrekonstruovaných domech se dají rozdělit do dvou kategorií. Jednu tvoří menší byty, které jsou sice drahé, ale ne natolik, aby je jejich budoucí majitelé nebyli schopní zafinancovat z hypotéky nebo jiného úvěru, bohužel velmi rychle rozprodané, a pak je tu druhá kategorie bytů, které jsou volné, ale zato velké a tím pádem již velmi drahé. Proto většinou těm, kteří hledají byt v centru Prahy, nezbude nic jiného, než si vyhlédnout starší byt a ten pak zrekonstruovat. K rekonstrukci můžete přizvat firmu, která ji provede kompletně se vším všudy, nebo se také můžete do rekonstrukce pustit sami.

Při rekonstrukci bytu vždy zbývá velké množství těchto prací

Sami si můžete vymyslet, jaké změny byste v bytě chtěli udělat, navrhnout si jeho vybavení, použité materiály, barvy, druh nábytku atd. S některými pracemi vám mohou pomoci přátelé nebo známí a s některými oslovíte zkušené řemeslníky, kteří vždy odvedou precizní práci. Zařizování a shánění nového vybavení vás velmi baví, proto si sami vyberete nábytek, světla, druhy podlah i další bytové doplňky. Když už je vše koupené, chtělo by najít někoho, kdo by smontoval nábytek, zavěsil na stropy světla, přeměnil kryty na vypínačích a zásuvkách, položil již nakoupené nové plovoucí podlahy a provedl jiné drobné dokončovací práce.

Tím, kdo by si dokázal poradit se všemi jmenovanými pracemi, je pracovník ze společnosti Hodinový manžel Praha nebo Hodinový manžel Brno. Oslovit můžete toho, který je vám blíž, ať už v Praze nebo Brně. Stačí zavolat nebo poslat email a během několika hodin u vás může být pracovník společnosti Hodinový manžel Praha. Jak brzy to bude, to záleží na jeho předem domluveném programu. Přijet k vám může i za několik dnů, ale u jiných firem byste mohli čekat také několik týdnů. Hodinový manžel Praha se rád pustí do montáže nábytku, jeho upevnění na stěnu, pokud je to třeba, do usazení umyvadel a montáže kohoutkových baterií, montáže nových světel i výměny zásuvek. Taktéž s pokládkou podlah má bohaté zkušenosti, proto i tohoto úkolu se zhostí na výbornou. Přizvat si pracovníka ze společnosti Hodinový manžel Praha je mnohem jednodušší, než na každou drobnou práci hledat vždy jiného řemeslníka. Všechny práce dokáže provádět velmi kvalitně a vždy je za ním vidět pěkná práce.