OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

S léty prověřenou společností bude rekonstrukce koupelny snadná

Rekonstrukce koupelny může být pro někoho věda, pro jiné zase jednoduchou záležitostí. Ti, kteří se rozhodnou ušetřit, to budou mít mnohem složitější, protože si všechny řemeslníky budou muset hledat sami, zvát je podle toho, jak půjdou jednotlivé činnosti po sobě a i když někteří z řemeslníků jsou přátelé a známí, ne vždy mají čas v okamžiku, kdy potřebujete. Proto se plánovaná rekonstrukce může také neplánovaně protáhnout. Z pár týdnů mohou být i dva měsíce a práce nebude stále hotová. Někteří řemeslníci totiž svůj příchod k vám budou opakovaně odkládat, vymlouvat se na vše možné, než k vám konečně dorazí a termín dokončení se bude pomalu odsouvat dál a dál.

V ceně zakázky nabízejí tyto společnosti řadu dalších služeb

Pro ty, kteří se rozhodnou jinak, může být rekonstrukce koupelny opravdu jednoduchou záležitostí. Pokud totiž osloví některou ze zavedených společností, které se rekonstrukcemi zabývají, například společnost Rekonstrukce bytů Praha nebo Rekonstrukce bytu Brno, získá řadu služeb, o kterých by se ostatním ani nesnilo. Hlavní výhodou je možnost nechat si vytvořit architektonický návrh budoucí koupelny. Díky němu může klient vidět, jak se změny v uspořádání vybavení projeví v celkové kompozici koupelny. Také různá barevná řešení jsou přehledná a klient může snadno poznat, který barevný odstín by se mu v jeho nové koupelně líbil nejvíc.

Architektonický návrh zdarma ale není vše, co mohou společnosti Rekonstrukce bytů Praha nebo Brno nabídnout. Jejich pracovníci taktéž zdarma sestaví podrobný rozpočet a po jeho odsouhlasení také časový harmonogram prací. Díky němu může klient provádět kontroly, jak společnosti v rekonstrukci koupelny postupují. S dobře vypracovaným harmonogramem prací se při rekonstrukci prostřídají všechny řemeslné profese a všechny technologické postupy budou dodrženy tak, jak mají a v maximální kvalitě. Společnosti Rekonstrukce bytů Praha a Brno mohou zaručit, že ve stanovený termín přijedou vždy jen řemeslníci, smluvení na daný den, a ostatní se jim nebudou plést do práce. Termín dokončení rekonstrukce je závazný a prodloužit se může maximálně v případě, že se stane nějaká zcela neočekávaná událost, která postup rekonstrukce zpomalí. Na všechny práce poskytují obě společnosti dostatečně dlouhou záruku, ale díky kvalitě prací zatím žádný z klientů nemusel řešit reklamaci.