OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Nepodceňujete instalatérské práce

Sehnat dnes kvalitního instalatéra nemusí být vůbec jednoduché, jelikož se na trhu nachází spousta firem, které nejsou schopny nabídnout dostatečně kvalifikované práce za rozumnou cenu. Rozhodně tedy není od věci vědět, nač se při výběru konkrétní firmy soustředit. Aspektů existuje hned celá řada. Rozhodně není od věci soustředit se na ně podrobně, abyste i vy nebyli nějak omezení a podvedení.

Komplexní instalatérské služby

V první řadě je třeba se soustředit na komplexní pojetí všech činností, které souvisejí s rozvody odpadů, vody a vytápění. Většina firem se již v současné době zabývá veškerými činnostmi, které s rozvody souvisejí. Pokud si objednáte realizaci vytápění interiéru, budete mít k dispozici veškeré další služby. Klidně si můžete nechat zapojit kotel a další věci, které jsou v interiéru naprosto nezbytné.  

Kvalita odvedené práce a certifikáty

Neskutečně důležitá je především kvalita odvedené práce. Již na první pohled byste měli poznat, jestli vám konkrétní rozvody v interiéru skutečně sedí. Existují mnozí instalatéři, kteří jsou velmi nepřesní a rozvedou vám trubky v novostavbě takovým způsobem, že budete nuceni nechat je všechno předělat. Rozvody před vylitím podlahy je třeba pořádně promyslet, aby pak trubky nečněly nad povrch a vše nevypadalo doslova katastrofálně.

Velmi důležitá cena a komunikace

Když stavíte anebo rekonstruujete dům, měli byste pochopitelně brát ohled hlavně na celkovou cenu. I instalatéři musí být cenově přístupní. Některé doslova předražené firmy si účtují za zcela banální činnost neskutečné peníze. Bezchybná musí být v každém případě i komunikace s danou firmou. Když vám něco slíbí, mělo by to být do puntíku splněno, ať se pak při stavbě nezdržujete, respektive nebrzdíte další řemeslníky, kteří čekají, až budou moci začít s pracemi.