OPRAVÍME, VYMĚNÍME, PORADÍME, VYMYSLÍME!
Kopat a bourat umí každý. My používáme technologie!
607 126 127

Profesionální tryskací technika

Společnost Wista s.r.o. disponuje specializovaným sortimentem profesionální tryskací techniky, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Součástí dodávek je také soubor služeb jako návrhy, zpracování dokumentace, poradenství a servis zařízení.

wista-banner.png

Povrchovou úpravou se rozumí speciální ošetření povrchu materiálu nebo dílu opracováním, zpracováním nebo nanesením vrstvy materiálu. Použití je především pro lepší odolnost proti korozi, otěru, zvýšené teplotě apod. nebo pro zlepšení vlastností povrchu, ať mechanických, estetických nebo chemických.

Povrchová úprava materiálů je hlavní činností, kterou se zabývá firma Wista již více než 20 let. V jejím e-shopu je nabízena nejrůznější tryskací technika nejen k přímému prodeji, ale i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. Tato služba je výhodná zejména pro firmy, které se zabývají povrchovou úpravou materiálů a výrobků pouze nepravidelně. Jelikož firma Wista provádí i servis tryskacích strojů, je jejich pronájem ideálním řešením.

wista-logo.png

Uvažujete li o zakoupení tryskací techniky, lze tak učinit prostřednictvím specializovaného obchodu společnosti Wista s.r.o., která se specializuje na prodej, servis, ale i půjčování tryskací techniky. Jestliže potřebujete potřebné vybavení, tak jsou vám tryskací stroje k dispozici prostřednictvím internetového obchodu, kde lze pořídit i celou škálu vybavení